Beşiktaş yeni başkanını seçiyor… KAVGA ÇIKTI… Borcu açıklandı… Çebi böyle veda etti

BJK Emlakjet Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilen kongrenin genel kurul divan başkanlığına Serdar Keskin seçildi.

Kongrede yönetim kurulu adına yapılacak sunumun ardından raporların takdimine geçilecek. Sırasıyla faaliyet ve denetim raporlarının üyelere aktarılmasından sonra görüşmelere başlanacak.

Görüşmeler bölümünde yapılacak konuşmaların ardından 1 Ocak-31 Aralık 2022 ile 1 Ocak-31 Mayıs 2023 dönemleri idari ve mali bakımdan üyelerin oylarına sunulacak.

ÜYELİK GİRİŞ ÜCRETİ 5 BİN LİRADAN 20 BİN LİRAYA, YILLIK AİDAT İSE 250’DEN 500 LİRAYA ÇIKARILDI

Beşiktaş Kulübünde üyelik giriş ücreti 20 bin liraya, yıllık aidat ise 500 liraya yükseltildi.

Siyah-beyazlı kulübün BJK Emlakjet Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilen olağan idari ve mali genel kurulunda üyelik giriş ücreti ile yıllık aidatın değiştirilmesine ilişkin önerge verildi.

Yapılan oylamanın ardından üyelik giriş ücreti 5 bin liradan 20 bin liraya, yıllık aidat ise 250’den 500 liraya çıkarıldı.

Oy çokluğuyla kabul edilen üyelik giriş ücreti ve yıllık aidat, 1 Haziran 2024’ten itibaren geçerli olacak.

BAŞKAN ADAYLARI SERDAL ADALI İLE HASAN ARAT, KUCAKLAŞARAK BİRLİK MESAJI VERDİ

Beşiktaş Kulübünün olağan idari ve mali genel kurulunda başkan adayları Hasan Arat ile Serdal Adalı bir araya geldi.

BJK Emlakjet Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilen kongrede Arat ile Adalı, birlik mesajı verdi.

Serdal Adalı, Hasan Arat’ın bulunduğu tribüne giderek rakibiyle kucaklaştı. Adalı ile Arat’ın bir araya gelmesine, kongre üyeleri alkışlarla destek verdi.

İki başkan adayı, kongre üyelerini selamlayarak birbirlerine başarı diledi.

Başkan adayları Arat ve Adalı alkışlanırken Ahmet Nur Çebi’nin görüntüleri sosyal medyada gündem oldu.

AHMET NUR ÇEBİ, BEŞİKTAŞ’A VEDA ETTİ

Beşiktaş’ta yarın yapılacak olağanüstü genel kurulda başkanlık görevinden ayrılacak Ahmet Nur Çebi, siyah-beyazlı camiaya veda etti.

BJK Emlakjet Spor Kompleksi’nde devam eden idari ve mali genel kurulda üyelere son konuşmasını yapan kulüp başkanı Ahmet Nur Çebi, “Cumhuriyet’in 100. yılı kutlu olsun, Beşiktaş’ın 120. yılı da kutlu olsun. Bu dönemde başkanlık yapmış olmaktan onur ve gurur duyuyorum. Hepinize her şey için teşekkür ediyorum. Sabah son zamanların en önemli mali genel kurulunu gerçekleştirdik. Kurul başkanlarına ve yöneticilerine saygılarımı arz ediyorum. Acı tatlı günlerimiz oldu ama birbirimizi hep sevdik. Bu sevgiyle buradan gitmek istiyorum.” diye konuştu.

Helallik isteyen Çebi, “Hepinizden helallik istiyorum, hakkınızı bana helal edin. Ben de Beşiktaş’a ve Beşiktaşlılara hakkımı helal ediyorum. 12 yıl zor bir süreçti. Gece gündüz yoktu. Değer miydi, değerdi tabii ki, belki az bile oldu. Keşke fazlasını yapabilseydim. Beşiktaşlı olduğunu iddia edip trol hesaplarla bana ve aileme küfür edenlere hakkımı helal etmiyorum, kusura bakmasınlar. Bizimkisi siyah-beyaz bir aşk hikayesi. Hiçbir zaman bitmeyecek.” ifadelerini kullandı.

Konuşmasının ardından uzun süre alkışlanan Çebi, daha sonra kongre üyeleriyle vedalaştı. Duygusal anların yaşandığı vedalaşmada Çebi’nin ailesinin ve eski yönetici arkadaşlarının ise gözleri doldu.

BEŞİKTAŞ ÜYESİNİN ÇEBİ YÖNETİMİNE VEDASI DUYGULANDIRDI

Beşiktaş üyesinin Ahmet Nur Çebi’ye vedası arasında başkanlık görevi sonlanan Ahmet Nur Çebi’nin duygulandığı anlar kameralara yansıdı.

KULÜP YÖNETİMİNİN 1 OCAK-29 MAYIS 2022 VE 29 MAYIS-31 ARALIK 2022 DÖNEMLERİ, İDARİ VE MALİ AÇIDAN İBRA EDİLDİ

Beşiktaş Kulübünde Ahmet Nur Çebi başkanlığındaki yönetim kurulunun 1 Ocak-29 Mayıs 2022 ve 29 Mayıs-31 Aralık 2022 dönemleri faaliyetleri oy çokluğuyla ibra edildi.

Siyah-beyazlı kulübün olağan idari ve mali genel kurulu, BJK Emlakjet Spor Kompleksi’nde devam ediyor.

Faaliyet ve denetim raporlarının okunmasının ardından 1 Ocak-29 Mayıs 2022 ve 29 Mayıs-31 Aralık 2022 dönemleri için yönetim kurulunun idari ve mali açıdan ibrası, üyelerin oylarına sunuldu.

Yapılan oylamalarda yönetim kurulu, her iki dönem için idari ve mali açıdan oy çokluğuyla ibra edildi.

BEŞİKTAŞ’IN BORCU 6 MİLYAR 780 MİLYON LİRA

Beşiktaş Kulübünün olağan idari ve mali genel kurulunda siyah-beyazlı kulübün borcu açıklandı.

BJK Emlakjet Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilen toplantıda denetim kurulu üyesi Kerem Akbaş, yaptığı konuşmada, siyah-beyazlı kulübün 31 Mayıs 2023 itibarıyla borcunun 6 milyar 780 milyon 665 bin 917 lira olduğunu açıkladı.

KURULDA TARTIŞMA ÇIKTI

Ahmet Nur Çebi vedası sonrası Beşiktaş Genel Kurulu’nda üyeler arasında tartışma yaşandı.

KURUL ÜYESİNİN KONUŞMASI SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Beşiktaş olağan kurulunda Yönetim Kurulu üyesi Talat Ulutaş’ın yaptığı konuşma sosyal medyada kısa sürede viral oldu. Beşiktaş taraftarları sosyal medyada, Ulutaş’ın demek istediklerini anlamakta zorluk çektiklerini belirterek üyenin detone olmasıyla dalga geçtiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x