Dilan Polat’ın Yardımcısı Şule’nin Patronu İçin Para Topladığı İddia Edildi: Gerçek Başka Çıktı!

Dilan Polat, üzerinden ne kadar zaman geçerse geçsin gündemimizden düşmeyen isimlerin başında geliyor. Kara para aklama suçlamaları nedeniyle cezaevine gönderilen fenomenin cephesinde yeni iddialar aldı başını yürüdü. Dilan Polat’ın sağ kolu haline gelen yardımcısı Şule’nin bu sefer de patronu için para topladı iddiası gündem oldu. Kısa bir zaman sonra da gerçekler ortaya çıktı. 

Detaylar ?

Kısa bir süre içerisinde ultra konforlu hayata kavuşan Dilan ve Engin Polat çiftinin tozpembe hayatı bir süre altüst oldu.

Kara para aklama, yasa dışı bahis, vergi kaçırma gibi suçlamalardan dolayı 4 Kasım’dan bu yana cezaevinde olan ikilinin hakkında her geçen gün yeni bir iddia ortaya atılıyor.

Dilan Polat’ın takipçileri başta olmak üzere pek çok sosyal medya kullanıcısı Şule isminine hakimdir. Dilan’ın sağ kolu haline gelen Şule, ünlü fenomenin kara kutusu olarak da adlandırılıyor.

Hakkında herhangi bir gözaltı ya da tutuklama kararı verilmeyen Şule, patronunun içeriye alınmasından sonra bir süre ortalıktan kaybolmuştu.

TikTok yayını açarak Polat ikilisinin çocukları Nilda ve Milan’ı bırakmadığını söyleyen Şule hakkında çeşitli iddialar ortaya atıldı.

Parmaklar ardında gönderilen Dilan Polat’ın pahalı marka ceketiyle AVM’de gezdiği öne sürülen Şule, bu görüntülerin ardından soluğu savcılıkta aldı.

Şule’nin hakkında iddialar bu kadar mı? Elbette değil… Dilan’ın eli ayağı olan Şule’nin Instagram’da bir paylaşım yaparak patronu için para topladığı öne sürüldü.

“Dilan Hanım’a destek olmak isteyen yazabilir bana” mesajının yayınlandığı hesap hakkında harekete geçen ilk isimlerden biri Dilan Polat’ın yakın arkadaşı Canan Toprak oldu.

Toprak, açılan bu hesabın Şule’ye ait olmadığını belirterek takipçilerinden destek istedi.

Polat ailesinin avukatı Osman Eryiğit, “Cezaevinde zaten devletimiz her şeyi karşılıyor” diyerek manipülasyonlara kanılmamasını gerektiğini açıkladı.

Canan Toprak, bir süre geçtikten sonra söz konusu hesabın kapatıldığını da duyurdu.

“Şule dün kendi bu hesabı duyar duymaz bu ben değilim napıcaz diye korkmuştu”

Sizin konu hakkkındaki düşünceleriniz neler?

Hadi yorumlara…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x