Mini Altcoin Sezonu! Analistten INJ ve Patlayan 3 Coin Tahmini

Bitcoin’in 2021 boğa piyasasının zirvesini isabetli tahmin eden bir kripto para analisti son tahminlerini paylaştı. Analiste göre, altcoin projeleri patlayıcı bir ralli için zemin hazırlıyor.

Yeni bir altcoin sezonu mu geliyor?

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasaya boğalar geri döndü. Pozitif havanın ortasında lider kripto para Bitcoin haftalık grafiğinde yaklaşık %15 artış kaydetti. Bununla birlikte bazı altcoin projeleri ön plana çıktı. Pentoshi takma isimli analist, sosyal medya platformu X’teki 705.600 takipçisine son tahminlerini paylaştı. Analiste göre, bazı altcoin’lerin 6 haftalık bir koşu yapması mümkün. Bu bağlamda analist, şu öngörülerini açıkladı:

Yakın vadede 3 ila 6 hafta kadar süren mini bir altcoin sezonu yaşayacağımızı düşünüyorum. Ancak her zaman olduğu gibi, bu benim fikrim ve yanılabilirim ve yanılacağım. Bir sürü işaret gördüm ve bunu neden destekleyeceğime dair bir başlık açacağım.

INJ, tarihsel olarak güçlü bir dirence çok yakın

Analist ayrıca, merkezi olmayan türev borsası Injective (INJ) ile başlayarak bir dizi altcoin için görünümünü güncelliyor. Bu bağlamda analist, INJ için şu değerlendirmesini paylaşıyor:

Burada satın almayı haklı çıkaramadım. Tarihsel olarak güçlü bir dirence çok yakın. Ya daha düşük bir mor kutu ya da yukarıda temiz bir geri kazanım beklerdim. Ortada kala kalmak rekt almak için harika bir yoldur. Ancak zaten iyi iş çıkaranlar için tebrikler.

Kaynak: Pentoshi

Basın zamanında INJ günlük bazda %13,2 artışla 13,29 dolardan işlem görüyordu. Altcoin, haftalık grafiğinde ise %55,5’lik bir kazancın üzerine oturuyor.

Pentoshi: Bu altcoin yeni zirvelerin yolcusu!

Analist daha sonra, kripto casino platformu Rollbit’in (RLB) yerel tokenini yakından izlediğini söylüyor. Pentoshi, RLB fiyatının daha yüksek bir tepe noktası belirlemesi halinde yükseliş eğilimini teyit edeceğini belirtiyor. Analist bu konudaki görüşlerini ise şu şekilde açıklıyor:

RLB: Şu anda hiçbirine sahip değilim. Dürüst olmak gerekirse, yeni zirvelere ulaşmasını bekleyeceğim. Bu yüzden şimdilik dokunmuyorum.

Kaynak: Pentoshi

RLB bu yazı sırasında günlük bazda %1,5 düşüşle 0,1785 dolardan işlem görüyordu. Bununla birlikte altcoin, haftalık grafiğinde yaklaşık %10 artış kaydetti.

Analist MATIC ve FET için yükseliş bekliyor

Pentoshi, Polygon’a (MATIC) da bir göz atıyor. Analist, katman-2 ölçeklendirme çözümünün 0,70 dolar aralığına doğru ilerlediğini söylüyor. Bu bağlamda Pentoshi, “MATIC: Bu iyi görünüyor, güzel bir geri kazanım da oldu. Kısa vadede 0,74 dolara kadar çıkma şansı var.” diyor

Kaynak: Pentoshi

Analist son olarak, yapay zeka (AI) altcoin Fetch.AI’nin (FET) önemli bir direnç seviyesini aştığın söylüyor. Bu nedenle FET’in yükseliş trendinde olduğunu belirtiyor. Analist, altcoin konusundaki tahminlerini şu şekilde açıklıyor:

FET: Bunun tüm zaman dilimlerinde harika göründüğünü düşünüyorum. Direnç görevi gören önemli bir noktanın geri kazanılması ve alt beyaz çizgiye daha yakın bazı teklifler almak isterdim ama bir başlangıç çantası başlattı.

Kaynak: Pentoshi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x